Znany jasnowidz o kryptowalutach w 2020 roku

kryptowaluty 2020

Krzysztof Jackowski, znany bardziej jako jasnowidz z Człuchowa, wypowiedział się na temat rynku kryptowalut w 2020 roku. Jego zdaniem inwestorzy muszą się przygotować na spadki, bo kryptowaluty są przewartościowane.

Krzysztof Jackowski to mieszkający w Człuchowie (woj. pomorskie) jasnowidz, który od lat wypowiada się na tematy związane przede wszystkim z głośnymi sprawami, prowadzonymi przez policję. Sam twierdzi, że wielokrotnie dzięki niemu udało się rozwikłać kryminalne zagadki – głównie z Trójmiasta i okolic – ale policjanci oficjalnie nie potwierdzają tych rewelacji, choć trzeba przyznać, że nigdy też temu w zdecydowany sposób nie zaprzeczyli. 

Jackowski: kryptowaluty są przewartościowane

W swym corocznym wystąpieniu Krzysztof Jackowski zabrał głos między innymi w temacie Bitcoina i innych kryptowalut, którymi do tej pory się nie zajmował. Całość przepowiedni można poznać na jego oficjalnym kanale na YouTube.

Podczas przemawiania na żywo na temat wydarzeń, jakie czekają nas w 2020 roku, jasnowidz niespodziewanie zaczął mówić o kryptowalutach:

„Co było dobrego do tej pory w kryptowalutach, dla tych którzy w nie inwestowali, to już przeszłość. W 2020 roku wirtualne waluty zaczną pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Są stanowczo przewartościowane. Cokolwiek robicie z nimi, robicie na własną odpowiedzialność, ale ja mówię, co czuję. W 2020 roku kryptowaluty zostaną odwartościowane, będą tracić na wartości, takie jest moje zdanie”podkreślił Krzysztof Jackowski. 

Analitycy: korekta trwa

Nie trzeba być jednak jasnowidzem, by stwierdzić, że od miesięcy Bitcoin – a wraz z nim praktycznie wszystkie pozostałe kryptowaluty – jest w trendzie spadkowym. Inni twierdzą jednak, że jest to korekta ogromnego trendu wzrostowego, do którego kryptowaluty niebawem powrócą. 

Faktem jest, że od połowy 2019 roku Bitcoin spadł niemal o połowę i obecnie kosztuje nieco ponad 7 tys. USD. Według ekspertów może nas czekać jeszcze jedna fala spadkowa, która powinna zatrzymać się na poziomie 6-6,5 tys. USD. Jeśli uda się przebić to wsparcie, kolejne jest w okolicy 5 tys. USD. Z kolei powrót do trendu wzrostowego powinno zapewnić przebicie bariery 10 tys. USD za Bitcoina, która jest też psychologicznym sufitem dla wielu inwestorów niepewnych losu najsłynniejszej kryptowaluty świata, za którą podążają kursy większości tokenów na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *