Kontrakty futures na Bitcoina na smartfonie w BitMEX

bitmex mobile

BitMEX, czyli giełda kryptowalut, która może pochwalić się największym obrotem kontraktami futures na Bitcoina (BTC), uruchomiła właśnie dostępną w 140 krajach świata aplikację, która pozwoli na korzystanie niemal ze wszystkich możliwości platformy za pomocą smartfona.

Kryptowalutowy trading mobilny

Dostępność giełd kryptowalut z poziomu telefonu, to nic nowego. W tym przypadku jest jednak nieco inaczej. 1.09.2020 BitMEX uruchomiło aplikację, która w zamyśle ma ułatwić trading kryptowalutami i kontraktami na kryptowaluty. I w istocie ułatwia, a – jak zapewniają jej twórcy – zwiększa też bezpieczeństwo handlu. 

Aplikacja BitMEX Mobile pozwala na korzystanie z podstawowych funkcji konta tradera kryptowalut, jak zarządzanie transakcjami i listami zleceń, analizę wykresów za pomocą narzędzi technicznych, wpłat i wypłat. Możliwe jest nawet włączenie biometrycznej autoryzacji. To jednak nie wszystko, bo kolejne możliwości będą pojawiać się dosłownie z dnia na dzień. Obecnie aplikacja jest w 140 krajach. Można instalować ją za pośrednictwem sklepów Google Play oraz Apple App.

Giełda BitMEX zawdzięcza swą popularność dużej dźwigni finansowej. W kontrakty terminowe oraz inne instrumenty oparte na kryptowalutach można inwestować z dźwignią do 100:1 (kontrakty na Ethereum z dźwignią 50:1, a Ripple 20:1). Dzięki temu średni dzienny wolumen giełdy BitMEX to 2,7 mld USD. Szacuje się, że rocznie na giełdzie obraca się zawrotną kwotą przekraczającą 1 bln USD. 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *